Про нашу компанію

Давайте рости і працювати над природнім рішенням для Ваших культур

Іспанська компанія Agritecno Fertilizantes була заснована в 2001 році. На сьогоднішній день компанія Agritecno входить в число світових лідерів з виробництва спеціальних органічних добрив та біостимуляторів.

Міжнародна компанія
Чудовий сервіс
Натуральні компоненти

Відео про нашу компанію

Основні принципи компанії

Sorry...image don`t load
Розробки і дослідження

У більшості препарати Agritecno містять сировину власного виробництва, в тому числі органічні екстракти , отримані унікальним шляхом.

Sorry...image don`t load
Навколишнє середовише

Препаратам Agritecno присвоєно сертифікати таких всесвітніх організацій як: Ecocert (ЄС), OMRT (США), Sohiscret (ЄС), як продуктам, допустимим у використанні в екологічно чистому сільському господарстві.

Sorry...image don`t load
Наша команда

Компанію Agritecno Fertilizantes представляють агрономи інженери-хіміки та біологи з різних куточків світу. Команда професіоналів забезпечує високу якість продукції та обслуговування.

Sorry...image don`t load
Продукти

Продукція Agritecno Fertilizantes націлена на задоволення потреб у аграрному секторі, а саме - забезпечення живлення рослин, як в традиційному, так і в екологічному типі ведення сільського господарства. Це дозволяє отримувати багаті урожаї з високими показниками якості і з впевненістю у екологічній безпеці. Продукція Agritecno представлена у 50 країнах на 4 континентах.

Ефективність продуктів Агрітекно Фертілізантес

Запорукою ефектиності препаратів є глибоке вивчення активних інгредієнтів, сировини та максимальне застосування цих знань. Знання біоголічних і хімічних властивостей сировини дозволяє визначити і зберегти особливо діючі інгредієнти, які допомагають викликати у рослин потрібні фізіологічні реакції.

Компанія Agritecno Fertilizantes у виробництві препаратів у якості сировини використовує рослинні екстракти власного виробництва.

Сировина рослинного походження містить компоненти з тими ж характеристиками, що і в рослині, котрі роблять її максимально ефективною.

Всі препарати Agritecno виготовлені на основі рослинних екстрактів та характеризуються високим вмістом вільних L-амінокислот і збалансованою таблицею амінокислот, яка повністю співпадає з природною рослинною таблицею амінокислот.

Не забувайте, що :

  • купити нашу продукцію можна за контактами
  • ціна уточнюється у наших менеджерів
  • гуртовим клієнтам надається знижка, яка залежить від вартості замовлення
  • читайте відгуки про нашу продукцію

Нашу продукцію купують та покращують сільське господарство у цих містах:

Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ (Дніпро), Вінниця, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Запоріжжя, Полтава, Хмельницький, Миколаїв, Чернівці, Суми, Херсон та інші.