• Опис

  Біостимулятори та мікродобрива

 • Адреса

 • Адреса

  Львівська обл., смт. Меденичі,

  вул. Львівська 21

 • Про нашу компанію

  Давайте рости і працювати над природнім рішенням для Ваших культур

  Іспанська компанія Agritecno Fertilizantes була заснована в 2001 році. На сьогоднішній день компанія Agritecno входить в число світових лідерів з виробництва спеціальних органічних добрив та біостимуляторів.

  Міжнародна компанія
  Чудовий сервіс
  Натуральні компоненти

  Відео про нашу компанію

  Основні принципи компанії

  Sorry...image don`t load
  Розробки і дослідження

  У більшості препарати Agritecno містять сировину власного виробництва, в тому числі органічні екстракти , отримані унікальним шляхом.

  Sorry...image don`t load
  Навколишнє середовише

  Препаратам Agritecno присвоєно сертифікати таких всесвітніх організацій як: Ecocert (ЄС), OMRT (США), Sohiscret (ЄС), як продуктам, допустимим у використанні в екологічно чистому сільському господарстві.

  Sorry...image don`t load
  Наша команда

  Компанію Agritecno Fertilizantes представляють агрономи інженери-хіміки та біологи з різних куточків світу. Команда професіоналів забезпечує високу якість продукції та обслуговування.

  Sorry...image don`t load
  Продукти

  Продукція Agritecno Fertilizantes націлена на задоволення потреб у аграрному секторі, а саме - забезпечення живлення рослин, як в традиційному, так і в екологічному типі ведення сільського господарства. Це дозволяє отримувати багаті урожаї з високими показниками якості і з впевненістю у екологічній безпеці. Продукція Agritecno представлена у 50 країнах на 4 континентах.

  Ефективність продуктів Агрітекно Фертілізантес

  Запорукою ефектиності препаратів є глибоке вивчення активних інгредієнтів, сировини та максимальне застосування цих знань. Знання біоголічних і хімічних властивостей сировини дозволяє визначити і зберегти особливо діючі інгредієнти, які допомагають викликати у рослин потрібні фізіологічні реакції.

  Компанія Agritecno Fertilizantes у виробництві препаратів у якості сировини використовує рослинні екстракти власного виробництва.

  Сировина рослинного походження містить компоненти з тими ж характеристиками, що і в рослині, котрі роблять її максимально ефективною.

  Всі препарати Agritecno виготовлені на основі рослинних екстрактів та характеризуються високим вмістом вільних L-амінокислот і збалансованою таблицею амінокислот, яка повністю співпадає з природною рослинною таблицею амінокислот.

  Не забувайте, що :

  • купити нашу продукцію можна за контактами
  • ціна уточнюється у наших менеджерів
  • гуртовим клієнтам надається знижка, яка залежить від вартості замовлення
  • читайте відгуки про нашу продукцію

  Нашу продукцію купують та покращують сільське господарство у цих містах:

  Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ (Дніпро), Вінниця, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Запоріжжя, Полтава, Хмельницький, Миколаїв, Чернівці, Суми, Херсон та інші.

  Close

  Введіть номер телефона
  і ми Вам передзвоним через 30 секунд

  Ми вже дзвоним Вам на телефон

  30

  Неможете говорити? Вибачте, ми обов'язково
  Вам передзвоним в найближчий час

  Messenger

  Viber

  WhatsApp

  Telegram

  Skype

  info@agritecno.com.ua

  Написати в службу підтримки

  Передзвоніть мені

  Contact

  Звязок з Agritecno

  Back call
  Callback Viber Telephone Skype Support Tech Support Facebook
  Close