• Description

  Biostimulators and microfertilizers

 • Adress

 • Adress

  Аdress on english

 • About company

  Давайте рости разом і попрацюємо над природними рішеннями для ваших культур!

  Іспанська компанія Агротекно Ферлізіщантес С.Л. була заснована в 2001 році. На сьогоднішній день компанія Агрітекно входить в число світових лідерів по виробництву спеціальних органічнх добрив, біостимуляторів.

  Міжнародна компанія
  Кращий сервіс
  Натуральні компоненти

  Подивіться наші відео

  Основні принципи компанії

  Sorry...image don`t load
  Розробки і дослідження

  У більшості препарати Агрітекно Фертілізантес містять сировину власного виробництва, в тому числі органічні екстракти , отримані унікальним шляхом.

  Sorry...image don`t load
  Навколишнє середовише

  За ті препарати Агрітекно Фертілізантес присвоєно сертифікати таких всесвітніх організацій, а само: Ecocert (ЄС), OMRT (США), Sohiscret (ЄС), як продуктам, допустимим у використанні в Екологічно Чистому Сільському Господарстві.

  Sorry...image don`t load
  Наша команда

  Компанію Агрітекно Фортілізантес представляють агрономи інженери-хіміки та біологи з різних куточків світу.Команда професіоналів забезпечує високу якість продукції та обслуговування.

  Sorry...image don`t load
  Продукти

  Продукція Агрітекно Фортілізантес націлена на задоволення потреб у аграрному секторі, а саме - забезпечення живлення рослин, як в традиційному, так і в екологічному типі ведення сільського господарства. Це задовольняє отримувати багаті урожаї з високими показниками якості і з впевненістю у екологічній безпеці. Продукція Агрітекно Фертілізантес представлена у 50 країнах на 4 континентах.

  Ефективність продуктів Агрітекно Фертілізантес

  Запорукою еффектиності препарату є грибоке вивчення активних інгредієнтів і сировини та максимальне застосування цих знать. Знання біоголічних і хімічних властивостей сировини дозволяє визначити і зберегти особливо діючи інгредієнти, які допомагають викликати у рослин потрібні фізіоологічні реакції.

  Компанія Агрітекно у виробництві препаратів у якості сировини використовує рослинні екстракти власного виробництва.

  Сировина рослиноного походження містить компоненти з тими ж характеристиками, що і в рослині, саме це робить її максимально ефективною.

  Всі препарати Агрітекно Фертілізантес на основі рослинних екстрактів характеризуються високим вмістом вільних L-амінокислот і збалансованою амінограмою, яка повністью співпадає з природною рослинною амінограмою.

  Close

  Введіть номер телефона
  і ми Вам передзвоним через 30 секунд

  Ми вже дзвоним Вам на телефон

  30

  Неможете говорити? Вибачте, ми обов'язково
  Вам передзвоним в найближчий час

  Messenger

  Viber

  WhatsApp

  Telegram

  Skype

  info@agritecno.com.ua

  Написати в службу підтримки

  Передзвоніть мені

  Contact

  Звязок з Agritecno

  Back call
  Callback Viber Telephone Skype Support Tech Support Facebook
  Close