About company

Давайте рости разом і попрацюємо над природними рішеннями для ваших культур!

Іспанська компанія Агротекно Ферлізіщантес С.Л. була заснована в 2001 році. На сьогоднішній день компанія Агрітекно входить в число світових лідерів по виробництву спеціальних органічнх добрив, біостимуляторів.

Міжнародна компанія
Кращий сервіс
Натуральні компоненти

Подивіться наші відео

Основні принципи компанії

Sorry...image don`t load
Розробки і дослідження

У більшості препарати Агрітекно Фертілізантес містять сировину власного виробництва, в тому числі органічні екстракти , отримані унікальним шляхом.

Sorry...image don`t load
Навколишнє середовише

За ті препарати Агрітекно Фертілізантес присвоєно сертифікати таких всесвітніх організацій, а само: Ecocert (ЄС), OMRT (США), Sohiscret (ЄС), як продуктам, допустимим у використанні в Екологічно Чистому Сільському Господарстві.

Sorry...image don`t load
Наша команда

Компанію Агрітекно Фортілізантес представляють агрономи інженери-хіміки та біологи з різних куточків світу.Команда професіоналів забезпечує високу якість продукції та обслуговування.

Sorry...image don`t load
Продукти

Продукція Агрітекно Фортілізантес націлена на задоволення потреб у аграрному секторі, а саме - забезпечення живлення рослин, як в традиційному, так і в екологічному типі ведення сільського господарства. Це задовольняє отримувати багаті урожаї з високими показниками якості і з впевненістю у екологічній безпеці. Продукція Агрітекно Фертілізантес представлена у 50 країнах на 4 континентах.

Ефективність продуктів Агрітекно Фертілізантес

Запорукою еффектиності препарату є грибоке вивчення активних інгредієнтів і сировини та максимальне застосування цих знать. Знання біоголічних і хімічних властивостей сировини дозволяє визначити і зберегти особливо діючи інгредієнти, які допомагають викликати у рослин потрібні фізіоологічні реакції.

Компанія Агрітекно у виробництві препаратів у якості сировини використовує рослинні екстракти власного виробництва.

Сировина рослиноного походження містить компоненти з тими ж характеристиками, що і в рослині, саме це робить її максимально ефективною.

Всі препарати Агрітекно Фертілізантес на основі рослинних екстрактів характеризуються високим вмістом вільних L-амінокислот і збалансованою амінограмою, яка повністью співпадає з природною рослинною амінограмою.