Agritecno взяли участь у п’ятому національному дні саду

П'ятий національний день саду зібрав вражаючу кількість учасників більше 450 чоловік, які були представниками  300 сільськогосподарських підприємств. Цей день став концентрованим осередком  аграріїв з різних областей України, досвідчених експертів, науковців та практикуючих консультантів.
05.07.2018

П’ятий національний день саду зібрав вражаючу кількість учасників більше 450 чоловік, які були представниками  300 сільськогосподарських підприємств.
Цей день став концентрованим осередком  аграріїв з різних областей України, досвідчених експертів, науковців та практикуючих консультантів.

Програма заходу була поділена на теоретичну, практичну частини та виставкову зону. Таким чином, були висвітлені найбільш актуальні питання галузі, надані практичні поради і відкриті секрети ефективного ведення садівничої справи.

Що обговорювали?

Учасники обговорили підсумки і перспективи партнерства. Всі ділові сегменти  поєднувалися з генеральною темою –  визначити ефективні шляхи розвитку саду і сільського господарства в  цілому.

Продукція Агрітекно націлена на задоволення потреб аграрного сектору, а саме – забезпечення живлення рослин, як в традиційному, так і в екологічному типі ведення сільського господарства.

Це дозволяє отримувати багаті урожаї з високими показниками якості і з впевненістю у екологічній безпеці.