• Description

  Biostimulators and microfertilizers

 • Adress

 • Adress

  Аdress on english

 • compandim

  12.06.2018

  Але якщо чітко дотримуватися термінів зрізування пагонів, нарізки їх на живці та висадки в теплицю, то стимулятори коренеутворення допоможуть обов’язково. Справа в тому, що є такі культури, як наприклад, ірга, глід або агрус, які без стимуляторів коренеутворення вкорінюються дуже погано або не вкорінюються зовсім.

  Що таке стимулятори коренеутворення?

  Найчастіше – це біологічно активні речовини, або як їх ще називають, фітогормони, які в природному середовищі формуються в кожній рослині, і чим більше фітогормонів накопичується в пагонах, тим легше вкорінюється та або інша рослина. Наприклад, їх дуже багато в смородині, багато в калині, аронії та інших рослинах.

  Найбільш, мабуть, відомими фітогормонами є індол-3-оцтовий і нафтилоцтова кислоти. Дві цих основних речовини входять до величезної кількості препаратів, які вважаються стимуляторами росту, в тій чи іншій дозі, це Чаркор, а також Гетероауксин або Коренеріст, хоча тут діючою речовиною є β-індолілоутова кислота. Ці препарати можуть стимулювати поділ та розтягнення клітин, що і викликає утворення і ріст кореневої системи.

  Close

  Введіть номер телефона
  і ми Вам передзвоним через 30 секунд

  Ми вже дзвоним Вам на телефон

  30

  Неможете говорити? Вибачте, ми обов'язково
  Вам передзвоним в найближчий час

  Messenger

  Viber

  WhatsApp

  Telegram

  Skype

  info@agritecno.com.ua

  Написати в службу підтримки

  Передзвоніть мені

  Contact

  Звязок з Agritecno

  Back call
  Callback Viber Telephone Skype Support Tech Support Facebook
  Close