Міжнародний коллоквіум по харчуванню рослин.

AgriTecno візьме участь у наступному 18-му Міжнародному харчовому коллоквімі (IPNC).
20.08.2017

AgriTecno візьме участь у наступному 18-му Міжнародному харчовому коллоквімі (IPNC).

Колоквіум відбудеться 21 – 24 серпня 2017 року в Копенгагені, Данія. Місце проведення – готель та конгрес-центр Tivoli, розташований безпосередньо в центрі Копенгагена.

З моменту свого початку на початку 1950-х років IPNC перетворився на найважливішу міжнародну нараду з фундаментальних та прикладних харчових продуктів. Основна тема 18-го Міжнародного коллоквіру з харчування рослин: “Харчування рослин для глобального зеленого росту”. Ця тема була обрана, щоб підкреслити, що рослинні поживні речовини є основою для успішної інтенсифікації світової продукції рослинництва. Ця посилення необхідна для задоволення потреб майбутнього біологічного суспільства для живильної їжі, кормів та сировини.

Колоквіум стане чудовим форумом для обміну та передачі знань, інформації та ідей, а також для створення нових співробітництв та стимулювання синергії у сферах мінерального харчування рослин, молекулярної біології рослин, генетики рослин, агрономії, садівництва, екології, екології науки та використання та виробництво добрив.

Tags: