Використання біостимуляторів та біо добрива в Словаччині

Використання біостимуляторів та біо добрива в Словаччині
23.03.2021

Недавно ми переклали ще одну розповідь про діяльність Словацької компанії Органік, яка у 2012 році стала офіційним дистриб’ютором компанії #AgriTecno, та займається природним добривами та біостимуляторами.


Основною метою було виведення на словацький ринок продуктів, що допомагають фермерам.
Все те, що ми виводимо на ринок, ми перевірили заздалегідь. Заздалегідь тестуємо нашу продукцію, бо мало хто може володіти повною інформацією, але ми намагаємось передати хороший досвід фермерам.


Ми представляємо кілька компаній у Словаччині, одна з них – це компанія AgritecnoFertelizante, іспанська компанія, виробник рослинного добрива з амінокислот та біостимуляторів.
В основу нашого асортименту входять органічні стимулятори, природні добрива, та біологічні засоби захисту рослин.


Органічні симулятори роблять великий внесок для класичних звичайних фермерів. Це і є основною властивістю біостимуляторів, те, що вони зменшують абіотичний стрес. Це може бути спричинено коливаннями погоди, такими як надмірна посуха чи надмірні опади, збільшення ультрафіолетового випромінювання або погана реакція на хімічні добрива.


Наша філософія полягає не в тому, щоб використовувати надмірну кількість добрив або непотрібні хімічні елементи, а в тому, щоб використовувати сполуки, які не будуть такі агресивні як хімічні добрива.


Як результат ми отримуємо на столі продукти, які є здорові, корисні та не використовують хімію для їх вирощення.